...

Free YouTube Download – YouTube Video İndirici

Lisans: Ücretsiz / Reklamlı Boyut: 74.3 MB
Kategori: Video İndirme Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: DVDVideoSoft Limited

Free YouTube Download piyasadaki en iyi YouTube video indiricilerden biridir.

Hem sağladığı kolaylık hem de sunduğu yüksek hız ve seçenekler sayesinde günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta ve her gün YouTube üzerinden sayısız videonun indirilmesine yardımcı olmaktadır.

Videoları ister MP4 ister AVI formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz. Sonuçta günümüzde tüm medya oynatıcılar bu iki formatı tanır, destekler yani açabilir.

Programı kullanmak ise son derece basit. Önce YouTube video adresini (URL linkini) kopyalayın ve aşağıdaki resimde gösterilen Paste butonuna basarak programa yapıştırın. Sonrasında sağdaki Download butonuna basınca indirmeye başlayacaktır.

Bu programın nasıl kurulduğu ve nasıl video indirildiği kısaca aşağıdaki videoda gösterilmiştir:


"Free YouTube Download" yazılımı sitemizin Video İndirme kategorisinde yer almaktadır. 74.3 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz / Reklamlı olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Free YouTube Download" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com