Fotoğraf Hatalarını Düzeltme Programı Resim Kusurlarını Giderme Ücretsiz

Fenophoto programı fotoğraflarda en sık karşılaşılan kusurları tek bir tıkla otomatik olarak kolayca giderebilir ve çok daha iyi bir görünüme kavuşturabilir.

Bu program aslında video restorasyonunda kullanılan çok güçlü algoritmalardan faydalanır. Ön tanımlı otomatik çalışan araçları kullanarak hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan tek tıkla kolayca resimdeki hataları düzeltmek mümkün.

Uygulayabileceğiniz filtreler arasında kontrast, parlaklık, doygunluk, gölgeleri eşitleme, netleştirme, yüksek ışığı azaltma ve gürültü azaltma gibi şeyler sayabiliriz.

Fenophoto programı iki filtrelenmiş fotoğrafı üretip yan yana gösterebilir ve aralarındaki farkı rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca programın toplu işlem özelliği bulunmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Programın ana penceresi aşağıda gösterilmiştir.

Öncelikle pencerenin sol üst köşesindeki Open File butonuna tıklayarak bilgisayardan fotoğrafınızı seçin ve programa ekleyin.

Ardından sol alt köşedeki Apply butonuna tıklayarak otomatik hata düzeltme, kusur giderme ve fotoğraf iyileştirme (optimizasyon) işlemlerinin uygulanmasını sağlayın.

Hiçbir ayarı değiştirmeden optimizasyon yaptığımız için varsayılan ayarlar kullanılacaktır. Bu varsayılan ayarlar sıradan ev kullanıcısı için yeterlidir.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10.

Yayımlandı