Film ve Müzik Ses Yükseltme Programı Türkçe Ücretsiz

GOM Player dünyanın en kaliteli ve gelişmiş medya oynatıcıları arasında yer alır. Üstelik programın Türkçe dil desteği de var.

Bu programın en güzel yanlarından biri de hiçbir karışık işlem yapmadan direk olarak film videolarının veya mp3, wav, wma, avi gibi müzik dosyalarının sesini direk olarak yükseltmesi özelliğidir.

Mesela sesi normalde az çıkan filmleri veya müzikleri daha yüksek sesle dinlemek için tek yapmanız gereken ses açma çubuğunu sonuna kadar çekmek. Evet aslında bu kadar basit.

Sesi az çıkan film ve müzik sesi nasıl yükseltilir?

Film veya müzik dosyasını sürükle-bırak yaprak programa ekleyin. Mesela ben üstteki resimde gördüğünüz mp3 dosyasını sürükleyip programın penceresi üzerine bırakarak ekledim.

Normalde üstteki resimde ok işaretleriyle gördüğünüz gibi ses seviyesi %100 seviyesindedir.

Şimdi bu mp3 dosyasının sesini yükseltmek için GOM Player penceresi aktif iken, klavyedeki yukarı yönlü ok tuşuna sürekli basın. 2 numaralı ok ile gösterilen alandaki ses seviyesi en son %150 seviyesine çıkmaktadır. Yani sesin şiddetini bir buçuk kat artırıyor. Bu da gerçekten çok önemli bir orandır ve hiçbir işlem yapmadan kolayca yükseltiyorsunuz.

Dilerseniz yukarı yönlü ok tuşuna basmak yerine, direk olarak 1 numaralı ok ile gösterilen ses açma kısma çubuğunun en sağında fareyle tıklayarak da sesi sonuna kadar yükseltebilir ve %150 seviyesine çıkartabilirsiniz.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP SP3 (32bit).
  • Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 (64bit).
  • Boyut: 22.3 MB.

Yayımlandı