En İyi Türkçe Sürücü Güncelleme Programı 2018 Ücretsiz

Bilgisayarınızın ve bilgisayara takılı cihazlarınızın hatasız ve yüksek performansta çalışması için tüm sürücülerinizin güncel olması şart.

Wise Driver Care programı sayesinde bilgisayarı otomatik olarak tarayabilir ve sürücüleri indirip güncelleyebilirsiniz. Böylece eksik sürücüleri, bozuk sürücüleri ve eskimiş sürücüleri tespit edip son sürümünü yükleyebilirsiniz.

Bu programın veritabanında toplamda 600 binden fazla cihazın sürücü bilgileri yer alıyor.

Ayrıca dilerseniz sürücülerin yedeğini alıp, geri yükleme noktası oluşturup, ilerde bir gün sorun çıkarsa tüm sürücüleri yedek dosyasından geri yükleyebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Programı çalıştırdığınız zaman aşağıdaki penceresi çıkacak. Burada Kontrol Et yazan yeşil renkli butona tıklayınız.

Bir kaç saniye analiz yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir pencere çıkacak.

Burada en üstteki mesajında 1 tane sürücünün eksik olduğu bilgisi yazıyor. İster bir tane eksik olsun, ister 10 tane sürücü eksik olsun, hepsini birden güncellemek için 1 numaralı ok ile gösterdiğim Düzelt yazan butona tıklayınız. Fakat bu Düzelt butonunu sadece ücretli sürüme yükseltenler kullanabilir.

Ayrıca eski sürücülerin geride bıraktığı kalıntıları temizlemek için 2 numaralı ok ile gösterdiğim Temizle yazan butona tıklayınız. Fakat bu Temizle butonunu da sadece ücretli sürüme yükseltenler kullanabilir.

Ücretsiz versiyonu kullananlar ve asla ücretli sürümü almayacak olanlar güncelleme işini manuel olarak birkaç saniyede kolayca yapabilir. Bunun için eksik, bozuk veya eskimiş sürücünün sağ tarafındaki açılır pencere butonuna tıklayın. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Tıkladığınız zaman açılan seçeneklerden faydalanarak eksik sürücüyü hemen yükleyip güncelleyebilir, yedeğini alabilir, daha önceki bir yedekten geri yükleme yapabilir veya sürücüyü kaldırabilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi:Windows Vista/7/8/10
  • Son güncellenme tarihi: 2018

Yayımlandı