Tarayıcı Reklam Virüsü Silme ve Araç Çubuğu Temizleme Programı Türkçe Ücretsiz

AdwCleaner programı sayesinde web tarayıcılara bulaşarak sizi rahatsız eden reklam yazılımlarını bilgisayardan tamamen temizleyebilirsiniz.

Ayrıca izniniz olmadan web tarayıcılara bir şekilde yerleşen ve bir türlü kaldıramadığınız araç çubuklarını ve tarayıcının ana sayfasını izinsiz değiştirerek bir reklam sayfasına yönelten anasayfa virüsünü kökünden silmek için de bu programdan faydalanabilirsiniz.

Üstelik son derece hızlı tarama yapar ve bulunanlar derhal çabucak siler.

Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, Yandex ve Opera gibi tarayıcılara bulaşan reklam yazılımları ve araç çubukların genellikle çok tehlikeli şeyler değil. Fakat yine de sürekli reklamlar göstererek başınızı ağrıtabilir ve zamanla sizi çileden çıkarabilir.

AdwCleaner Nasıl Kullanılır?

Programın dili Türkçe olduğu için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Programı yükledikten sonra çalıştırınca aşağıdaki gibi bir pencere çıkacak. Tara yazan butona tıklayın.

Böylece bilgisayarı taramaya ve analiz etmeye başlayacak. En fazla birkaç dakika sürüyor. Bende sadece 1 dakika sürdü fakat benim bilgisayarımın donanımı çok güçlü olduğu için kısa sürdü. Belki sizinkinde 2 dakika sürebilir. O yüzden endişe etmeyin, birazdan bitecektir.

Çok şükür ki benim bilgisayarımda istenmeyen hiçbir şey bulunamadı. İnşallah sizinki de öyle olur. Eğer istenmeyen şeyler bulunsaydı, bunların hepsini birden otomatik olarak silecekti.

Son olarak taramanın sonuçlarını gösteren detaylı bir metin dosyası (not defteri programıyla) açılacak.

Gördüğünüz gibi hepsi bu kadar basit.


Yayımlandı

kategorisi