En İyi SWF Oynatıcı Ücretsiz SWF Dosyası Açma Programı

SWF Player basit bir flash video oynatıcıdır. Bu program sayesinde SWF uzantılı dosyaları açıp izleyebilirsiniz. Üstelik tam ekran olarak izleme imkanı sunuyor.

Dilerseniz loop modu sayesinde videoyu otomatik olarak peş peşe oynatabilir yani tekrarlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Ayrıca yakınlaştırma (zoom) özelliği ve arka plan rengini değiştirme özelliğine sahiptir.

Dilerseniz bu program yardımıyla SWF dosyasındaki dilediğiniz karenin resmini çekebilir yani ekran görüntüsünü yakalayabilir ve bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Dilerseniz SWF videosunun oynatma kalitesini seçebilirsiniz. Burada High (yüksek), Medium (orta), Low (düşük) kalite anlamına gelir. Web kamera veya mikrofon aygıtına izin verebilir yada engelleyebilirsiniz.

SWF Dosyası Nasıl Açılır?

Kurlum sırasında sürekli Weiter yazan butona tıklayarak ilerleyin ve kurulumu tamamlayın. Programın dili İngilizce. Kurulumun ardından programı açın. Ana penceresi aşağıdaki gibi görünecek.

Eğer bilgisayardaki bir SWF dosyasını açacaksanız, 1 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayın ve açılan ufak penceredeki 2 numaralı ok ile gösterilen Open Local Movie butonuna tıklayın. Böylece açılan pencereden bilgisayardaki SWF dosyasını seçin ve butonuna tıklayarak açın.

Eğer online yani internet sitelerindeki bir SWF dosyasını açacaksanız, yine 1 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayın. Bu defa açılan pencerede 3 numara ile gösterilen URL alanına SWF dosyasının URL web adresini kopyalayıp yapıştırın. Ardından 4 numaralı Open URL butonuna tıklayarak açın. Hepsi bu kadar.

Eğer Loop Movie seçeneği işaretli kalırsa, SWF videosunu tekrarlı olarak yani döngüsel bir şekilde sürekli oynatmaya devam eder.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı