En İyi Android Web Tarayıcısı Hangisi? 2018-2019

Bugüne kadar hem Windows bilgisayarlarda, hem de Android’li cihazlarda en hızlı ve en kaliteli web tarayıcısı olarak Chrome bilinirdi. Ama 2018 yılıyla birlikte artık devrin değiştiğini ve yeniliklere açık olmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

İşte 2018 itibariyle piyasadaki en başarılı web tarayıcılar listesi…

1-Dolphin Tarayıcı:

Pek çok ödül kazanan Dolphin tarayıcısının flash player özelliği, gizli mod özelliği, gizli mod özelliği, html5 video desteği, reklam engelleme eklentisi ve senkronizasyon özelliği bulunmaktadır. Üstelik son derece hızlı bir tarayıcıdır.

Ayrıca sesli arama ve sayfa paylaşma gibi önemli araçları da mevcuttur. Piyasadaki en kaliteli Android tarayıcısı olan Dolphin üzerinden dosyaları yüksek hızda indirebilirsiniz.

2-Firefox Tarayıcı:

Masaüstü bilgisayarlar için en popüler tarayıcılarından biri olan Firefox şimdi Android sistemler için de oldukça iddialı bir hale gelmeyi başardı.

Sahip olduğu güvenlik özellikleri, çoklu sekme desteği, html5 desteği ve diğer ileri seviye özellikleriyle kullanan herkesi fazlasıyla memnun ediyor.

3-Google Chrome:

Dünyanın hem masaüstü cihazlarda, hem de mobil cihazlarda en çok kullanılan web tarayıcısı olan Chrome bizim listemizde maalesef üçüncü sırada kendine yer bulabildi.

Bunun sebebi Chrome tarayıcısının kusurları değil, tam aksine ilk iki sıradaki tarayıcının muhteşem bir gelişim göstermesidir.

Fakat Chrome’un da kendine has ve diğerlerinden üstün olan bazı ekstra özelliği mevcut. Örneğin Google Çeviri özelliği, haber makalesi ekranı, sesli arama ve güvenli gezinti imkanı sunması bunlardan sadece birkaçıdır.   Eksiği ise eklenti desteğinin olmamasıdır.


Yayımlandı