DjVu Görüntüleyici DjVu Dosyası Açma Programı Ücretsiz

STDU Viewer sıra dışı bir döküman görüntüleme yazılımıdır. Çeşitli döküman formatlarını destekler ve bunlar arasında DjVu formatı da bulunuyor.

Programın arayüzü basit ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip. DjVu dosyalarını kolayca açabilir ve kaliteli bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca DjVu dosyalarının formatını  BMP, GIF, JPEG, veya PNG formatına dönüştürebilirsiniz.

Dilerseniz aynı anda iki veya daha fazla DjVu dosyasını farklı sekmelerde açabilir ve parlaklık ile kontrast gibi ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Not: Bu program taşınabilir (portable) versiyondur ve kurulum yapmaya gerek yoktur. Çift tıklayarak doğrudan çalıştırabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır? DjVu Dosyaları Nasıl Açılır?

Kurulum sırasında karşınıza yukarıdaki pencere çıkacak ve gösterdiğim kutuyu işaretleyerek Next butonuna tıklayın. Böylece tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bu pencerede ise sözleşme şartlarını kabul etmek için gösterilen seçeneği işaretleyip Next’e tıklayın.

Programın ana penceresi aşağıdaki gibidir.

Dilediğiniz DjVu dosyasını bu açmak için sürükle-bırak yapabilirsiniz. Ayrıca alternatif bir yöntem olarak, pencerenin sol üst köşesindeki sarı renkli klasör simgesine tıklayarak açılan pencereden DjVu dosyasını seçip programa ekleyebilirsiniz.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı