...

Alpemix – Uzaktan destek ve uzaktan kontrol programı

Lisans: Ücretsiz Boyut: 1.7 MB
Kategori: Ağ Araçları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Teknopars Bilişim

Alpemix, Windows bilgisayarlar için bir uzak masaüstü bağlantısı yani uzaktan destek ve uzaktan bilgisayar kontrolü yazılımıdır.

Rakiplerinden farkı ise kullanım kolaylığı ve yüksek hız olarak öne çıkmaktadır.

Alpemiz sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun, evdeki yada iş yerindeki bilgisayara uzaktan bağlanmak, müşteriye uzaktan yardım ve destek sunmak yada web sitenize gelen kişilerle canlı sohbet etmek mümkün.

Tek yapmanız gereken programın size verdiği ID numarası ve şifreyi karşı tarafa göndermekten ibaret.

Alpemix programının video kayıt özelliği, uzaktaki bilgisayarı yeniden başlatma özelliği, dosya transferi ve otomatik boyutlandırma özellikleri bulunmaktadır. Tüm iletişim şifreli bir şekilde yüksek güvenlikli gerçekleşir.

Alpemix programını farklı platformlar ve farklı sistemler için aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:

Alpemix nasıl kullanılır?

Alpemix programının kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki kısa videolara bakınız.


"Alpemix" yazılımı sitemizin Ağ Araçları kategorisinde yer almaktadır. 1.7 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Alpemix" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com