...

Nero Classic – Disk Yazdırma, Video Müzik Yönetme Programı

Lisans: Deneme Boyut: 321.4 MB
Kategori: CD-DVD Araçları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Nero

Nero Multimedia Suite (Nero Classic), Windows için birçok multimedya aracını içeren mükemmel bir pakettir. Öyle ki 2018 yılından itibaren artık Nero Classic programı üretilmedi.

Çünkü bu programın içindeki araçları 3 ayrı parçaya bölerek 3 ayrı program olarak satıyorlar.

Nero Classic içerisinde bilgisayardaki müzik, resim, video, film, oyun, doküman gibi dosyaları CD/DVD gibi disklere yazdırma aracı bulunuyor.

Ayrıca slayt sunumlar hazırlama aracı da mevcut.

Bunların yanı sıra veri yedekleme, veri kurtarma ve veri senkronizasyonu araçları da var.

Nero Classic programı sayesinde bilgisayarınızdaki tüm videoları, fotoğrafları, müzikleri organize edebilir ve detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Nero Classic Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki Türkçe videoda Nero Classic programının kullanımı uygulamalı olarak anlatılmıştır.


"Nero Classic" yazılımı sitemizin CD-DVD Araçları kategorisinde yer almaktadır. 321.4 MB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Nero Classic" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com