Advanced SystemCare Free – Bilgisayar Hızlandırma, Bakım, Onarım Programı

Advanced SystemCare Free, Windows bilgisayarları onarma, bakım ve hızlandırma programıdır. Sitemizden arayüzü Türkçe olan son sürümünü bedava indirebilirsiniz.

Ücretsiz olan bu araç sayesinde bilgisayarınızı hızlandırabilir, gereksiz şeyleri temizleyebilir ve kişisel verilerinizi koruyabilirsiniz.

Sahip olduğu yapay zeka sayesinde işleri daha kolay ve olağanüstü bir hale getirmektedir.

Bilgisayarınız yavaş mı açılıyor? Yapay zeka gerekli ince ayarlamayı yaparak derhal %50 civarında bir hızlanma sağlar.

Advanced SystemCare size özel bir kişisel plan hazırlayarak çöp dosyaları, gereksiz log kayıtları, çerezler, kaldırılan programların arkada bıraktığı izler, tarayıcı artıkları ve Windows işletim sisteminin bıraktığı gereksiz dosyaları temizler.

Ayrıca şahsi dosyalarınız ve kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Windows sistemlerde ortaya çıkabilecek sistem açıklarını otomatik olarak tespit edip gerekli düzeltmeyi yapar.

Yapay zeka sürekli olarak bilgisayarınızın performans durumundan ve sizin yaptığınız optimizasyon ayarlarından yola çıkarak gerekli şeyleri öğrenir.

Günde tek bir tıklama yaparak bilgisayardaki hataları onarır ve problemleri çözer.

Desteklenen işletim sistemleri: Windows 11/Win10/Win8/Win7/Vista/XP.

Advanced SystemCare Free Kurulumu ve Kullanımı

Aşağıdaki kısacık videoda Advanced SystemCare programı nasıl kurulur ve nasıl kullanılır, ayarları nasıl yapılır tüm bu soruların yanıtları uygulamalı olarak anlatılmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=mNilwtAWjds


Yayımlandı

kategorisi