...

Adobe Premiere Pro (2022) – Video Düzenleme, Montaj, Kurgu

Lisans: Deneme Boyut: 1.9 MB
Kategori: Video Araçları Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: Adobe

Adobe Premiere Pro, Windows bilgisayarlar için tamamen profesyonel bir video düzenleme, montaj ve kurgu yapma yazılımıdır.

Dünyanın en ünlü video düzenleyicilerinden biri olan bu araç sayesinde videoları her yönüyle tamamen işleyebilir, efekt verebilir ve gerçek zamanlı giriş-çıkış gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi alanında lider olan Premier Pro şimdi yeni sürümüyle yeni akıllı araçlar ve daha iyi bir hikaye anlatımı sunuyor.

İster sosyal medya için bir video, ister gişe rekorları kıran bir film düzenliyor olun; Premiere Pro, mantıklı araçlarla hikayenizi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Görüntüleri herhangi bir hedefe içe aktarıp düzenleyin, efektler ekleyin ve dışa aktarın. Oluşturmak istediğiniz çalışmalar için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Adobe Premiere Pro nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır ve neler yapılabilir?

Bunları öğrenmek için pahalı eğitim setleri artık eskide kaldı. Şimdi hiçbir ücret ödemeden aşağıdaki gibi kaliteli YouTube videoları sayesinde kendiniz geliştirebilir ve güzel bir iş sahibi olabilir hatta dilerseniz evden çalışabileceğiniz firmalarla anlaşabilirsiniz.


"Adobe Premiere Pro" yazılımı sitemizin Video Araçları kategorisinde yer almaktadır. 1.9 MB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Adobe Premiere Pro" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com