YouTube Kanaldaki Tüm Videoları İndirme Programı

Merhabalar, bu yazıda sevdiğiniz herhangi bir YouTube kanalındaki bütün videoları tek bir tıkla otomatik olarak bilgisayara indirme veya toplu olarak oynatma (çalma) listesini indirme işlemini anlatıyorum.

Bu iş için 4K Video Downloader adlı bilgisayar yazılımını kullanacağız. Çünkü bu iş için gerçekten profesyonel anlamda en iyisi bu programdır. Hatasız çalışır.

Aşağıdaki linke tıklayarak deneme sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Dilerseniz daha sonra Google üzerinden tam (full) sürümünü bulup yükleyebilirsiniz.

https://www.4kdownload.com/products/videodownloader/8

İndirdikten sonra yükleyin ve çalıştırın.

Ardından tüm videolarını indirmek istediğiniz YouTube kanalının veya oynatma listesinin URL adresini kopyalayın. Mesela örnek olarak ünlü Kafa TV kanalının aşağıda verdiğim linkini kopyalayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/c/kafa

Şimdi programın ana penceresini açın ve sol üst köşedeki Linki Yapıştır yazan butona basın.

Böylece az önce kopyaladığınız kanal adresini programa yapıştırmış olacak ve otomatik olarak bu kanaldaki tüm videoları teker teker algılayıp toplam sayıyı size gösterecek. Karşınıza aşağıdaki pencere gelecek.

Burada:

1 numaralı ok ile gösterilen yerden video formatını seçin. Genelde MP4 seçilir.

2 numaralı okla gösterilen alandan video kalitesini seçin. Disk alanınız az ise 720p seçebilirsiniz ama normalde 1080p iyidir.

3 numaralı okla gösterilen Göz At butonuna basarak tüm videoların kaydedileceği klasörü seçin.

4 numaralı okla gösterilen İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatın.

Böylece videoları sırayla ama birkaç tanesini aynı anda paralel bir şekilde indirmeye başlayacak.

İnternet hızınıza ve seçtiğiniz kanaldaki videoların uzunluğuna yada seçtiğiniz kaliteye göre bekleyeceğiniz süre uzun yada kısa olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=QcgHLaXZOPQ&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=xALq9xCK6eE


Yayımlandı