...

Windows 7 USB/DVD Download Tool – USB’den Format Atma

Lisans: Ücretsiz Boyut: 2.6 MB
Kategori: Sistem Araçları Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: Microsoft

Windows 7 USB/DVD Download Tool, bilgisayara USB bellekten veya DVD’den format atma programıdır.

Bu program sayesinde kapasitesi 4GB ve üzeri olan bir USB flash diske internetten indirdiğiniz Windows 7 ISO kurulum dosyasını önyüklenebilir bir biçimde (bootable olarak) yazdırabilirsiniz.

Hepsi bu kadar. Bundan sonra Windows 7’yi sıfırdan kurmak istediğinizde yani formatlamak için bu USB belleği bilgisayara takıp bilgisayarı yeniden başlatmak yeterlidir. Böylece ekrana format atma seçenekleri gelecektir.

Aşağıdaki kısa videoda Windows 7 USB/DVD Download Tool aracının nasıl kullanılacağı ve nasıl format atılacağı kısaca gösterilmiştir. İzlemenizi tavsiye ederiz.

Aşağıdaki resimlerde programda karşınıza çıkacak tüm adımların ekran görüntüleri yer almaktadır. Göz atmanız iyi olur.

 


"Windows 7 USB/DVD Download Tool" yazılımı sitemizin Sistem Araçları kategorisinde yer almaktadır. 2.6 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Windows 7 USB/DVD Download Tool" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com