Videoya Ses ve Müzik Ekleme Programı Ücretsiz

Cute Audio Video Merger programı sayesinde bilgisayardaki videolara ses dosyası ekleyebilirsiniz. Toplu işlem özelliği bulunuyor.

Kolay anlaşılır ve basit bir arayüzü bulunan bu program ses ve video dosyalarını birleştiriyor. Başka da bir fonksiyonu yoktur. Üstelik çok hafiftir ve hiçbir şekilde bilgisayarı yavaşlatmaz. Ayrıca işini hatasız yapar. Videonun kalitesini ve formatını ayarlayabilirsiniz.

Videoya Ses Dosyaları Nasıl Eklenir?

Programın ana penceresini aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

1 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayarak birleştirilen ses ve video dosyasının kaydedileceği klasörü seçebilirsiniz.

2 numaralı ok işaretiyle gösterilen butona tıklayın. Açılan menüde çok sayıda video formatı var. FLV, MP4, iPod, OGG gibi formatlar da bulunuyor. Çıktı video dosyası için bir video formatı seçin. Mesela MP4 hem bilgisayarda hem de akıllı telefonlarda sorunsuz çalışır.

3 numaralı kısımdan videonun boyutunu yani çözünürlüğünü seçebilirsiniz. Çözünürlük artarsa görüntü kalitesi ve buna bağlı olarak dosyanın boyutu da artıyor. Burada full HD kalitesindeki videoları bile seçebilirsiniz.

Ardından 4 numaralı Add Video butonuna tıklayarak bilgisayardan video dosyasını seçip programa ekleyin.

Daha sonra Add Audio butonuna tıklayarak bilgisayardan ses dosyasını seçip programa ekleyin.

Son olarak 6 numaralı Merge butonuna tıklayın.


Yayımlandı