Video İçinden Ses Alma, Videodan Ses Ayırma (Çıkarma) Programı Ücretsiz

Pazera Free Audio Extractor isimli ücretsiz ve Türkçe program sayesinde videoların seslerini kesip çıkarabilir ve MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC, OGG, M4A (AAC/ALAC), WV, AIFF yada WAV formatında kaydedebilirsiniz.

Bu program bütün video formatlarını destekler. Program oldukça hızlı çalışıyor ve işlem kısa sürüyor.

Videodan Ses Nasıl Çıkarılır?

Programın ana penceresi aşağıdaki gibidir. Önce sürükle bırak yaparak masaüstündeki 2.gol isimli videoyu programa ekledim. Alternatif olarak sol üst köşedeki Dosya ekle butonuna tıklayarak da videoyu seçip bilgisayara aktarabilirsiniz.

Ardından Dönüştür yazan üstteki butona tıkladım. Böylece video dosyasının bulunduğu klasörün içine aynı isimde yani 2.gol isimli yeni bir ses dosyası otomatik olarak eklendi. Bu ses dosyası videodan ayrılan seslerin dosyasıdır. Çift tıklayarak açıp dinleyebilirsiniz.

Dilerseniz sağ taraftaki kaydırma çubuğunu aşağı doğru kaydırarak Ses ayarları kısmına gelip ses dosyasının formatını değiştirebilir ve kanal, bit hızı gibi diğer ayarlarını yapabilirsiniz.

Output format yazan alana tıkladığınız zaman açılan menüden başka bir ses formatı seçebilirsiniz. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • Dil: Türkçe
  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10.

Yayımlandı