Türkçe Video Dönüştürücü 2018 En İyi Video Format Çevirici Ücretsiz

Any Video Converter piyasadaki en kaliteli video dönüştürücülerden biridir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu program sayesinde bilgisayardaki herhangi bir video formatını alıp aklınıza gelebilecek tüm diğer video formatlarına çevirebilirsiniz. %100 kayıpsız format çevirme özelliğine sahiptir. Formatını dönüştürürken kalitesinde en ufak bir kayıp yaşanmaz.  NVIDIA NVENC teknolojisini kullandığı için son derece hızlı ve çabuk bir dönüştürme işlemi uygular.

Üstelik kullanması da gayet kolay. Zaten üstteki resimden de göreceğiniz gibi programın dili Türkçe ve sadece 3 adımda videoyu çevirebilirsiniz. Önce Videoları Ekle‘ye tıklayarak videoyu seçin, ardından sağ üst köşedeki Şimdi Dönüştürün‘ün solundaki butona tıklayarak çevirmek istediğiniz fomatı seçin ve Şimdi Dönüştürün butonuna tıklayın. Zaten format seçenekleri cihazlara göre kategorilere ayrılmış. Böylece iPhone, Android Phone, Android Tablet, Samsung Phone, Roku veya başka bir cihazı seçerek doğrudan bu cihazın desteklediği ve açabildiği formata dönüştürebilirsiniz.

Programın tüm özellikleri zaten ana penceredeki menülerde sunulmuştur.

Dilerseniz bu program sayesinde CD’deki müzikleri ripleyip bilgisayara kaydedebilir veya videodan sesi ayırarak ayrı bir dosya şeklinde kaydedebilirsiniz.

Girdi olarak desteklenen video formatları: MP4, MPEG, VOB, WMV, 3GP, 3G2, MKV, MOD, M2TS, RMVB, AVI, MOV, FLV, F4V, DVR-MS, TOD, DV, MXF, OGG, WEBM, 4K video formatları ve çok daha fazlası.
Çıktı olarak desteklenen video formatları: WMV, MPG, MP4, AVI, ASF, M2TS, 3GP, 3G2, FLV, MKV, SWF, WEBM, HTML5 WEBM, HTML5 OGG, HTML5 MP4 ve çok daha fazlası.
Desteklenen cihazların listesi: iPad Pro, iPad Air, iPad Mini, iPhone 8/8 Plus, Apple TV, Google Android, Kindle Fire HD, Sony PS4, Xbox One, Samsung, HTC, LG, Huawei ve çok daha fazlası.

Ripleme ve Videodan Sesi Ayırma İçin Desteklenen Formatlar: MP3, AC3, OGG, AAC, WMA, M4A, WAV, APE, MKA, AU, M4B, AIFF, FLAC, DTS.

  • Programı indir
  • İşletim sistemi: Windows 2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe

Yayımlandı