Tüm Sürücüleri Otomatik Yükleme Programı Türkçe

Eğer yeni bir bilgisayar satın aldıysanız ve gerekli sürücülerin hepsini birden yüklemek istiyorsanız veya bilgisayara format attıysanız ve tek tek sürücülerle uğraşmak istemiyorsanız ve bütün sürücülerin otomatik olarak kendiliğinden bulunup indirilmesini ve yüklenmesini istiyorsanız, DriverMax tam size göre. Zaten programın dili Türkçe olduğu için yediden yetmişe herkes kolayca kullanabilir ve hiç zorlanmadan tüm işlemleri yapabilir.

Bu programın tamamen bedava olan bir ücretsiz sürümü ve gelişmiş özellikler sunan bir de ücretli sürümü (Pro versiyonu) bulunuyor.

Ücretsiz olan sürümünde bilgisayarı taratıp eksik olan bütün sürücüleri buluyor. Bulduktan sonra siz gösterilen listedeki öğelere tek tek tıklayıp sırayla güncellemesini sağlıyorsunuz. Yani sürücüyü gidip internette arayıp bulmak, indirmek ve yüklemek zorunda değilsiniz. Siz sadece eksik olan her sürücü için teker teker Güncelle yazan butona tıklıyorsunuz ve geri kalanını otomatik hallediyor.

Peki Tüm Sürücüler Otomatik Nasıl Yüklenir?

Teker teker uğraşmak yerine Pro sürümünü satın aldıktan sonra aşağıdaki pencerede gösterdiğim 1 numaralı kutuyu işaretleyerek tüm sürücüleri birden seçebilir ve 2 numaralı ok ile gösterdiğim İndir ve Yükle butonuna tıklayarak hepsini birden aynı anda güncelleyebilirsiniz.

Eğer DriverMax programının bilgisayarınızı her gün veya her hafta tarayarak eksik olan ve bozuk olan tüm sürücüleri bulmasını ve size hiçbir şey sormadan hatta haberiniz bile olmadan, otomatik olarak indirip güncellemesini istiyorsanız, aşağıda anlattığım ufak bir ayarla bunu yapabilirsiniz.

Programın üst kısmındaki Ayarlar seçeneğine tıklayın. Alttaki pencere açılacak.

Soldaki menüden Uygulama ayarları‘na tıklayın.

Burada haftalık, aylık veya günlük olarak otomatik tarama ayarlayabilir ve hangi saatte tarayacağını bile seçebilirsiniz.

Bu otomatik taramalar sonucunda eksik olan sürücüleri otomatik güncellemesini isterseniz, Sürücüleri otomatik indir yazan seçeneği işaretlemeniz yeterli olacaktır.

DriverMax İndirmek İçin Tıklayınız.

Uyumlu olduğu işletim sistemleri: Windows 10/8/7/XP/Vista.


Yayımlandı