Toplu Video Çevirici Ücretsiz En Hızlı Çoklu Video Dönüştürücü

Leapic Media Converter tamamen bedava ve oldukça güçlü bir çoklu video çeviricidir.

Sadece videodan videoya dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda videodan sese, sesten videoya ve sesten sese dönüştürme imkanı da sunar.

Programın en önemli özelliği ise toplu işlem desteğidir. Yani aynı anda bir sürü video ekleyip tek tıkla hepsini birden çoklu olarak çevirebilirsiniz. Bu özelliğinden dolayı da piyasadaki en hızlı video dönüştürücü olma özelliğini taşır.

Leapic Media Converter programı çok sayıda video ve ses foramtını destekler. Bunlar arasında AACAC3MP3WMVMP4WEBM, FLV, MOV, MKV, 3GP, AVI gibi popüler olanlar da bulunuyor.

Nasıl Kullanılır?

Programı normal şekilde ilerleyerek kurun ve çalıştırın. Aşağıdaki ana penceresi açılacak.

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen + butonuna tıklayın ve bilgisayardaki video dosyalarını seçerek programa toplu olarak aktarın. Dilerseniz alternatif olarak tüm video dosyalarını seçip sürükle-bırak yaparak da programa ekleyebilirsiniz.

Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen Convert butonuna tıklayın. Böylece yeni bir pencere açılacak.

Bu pencerede 3 numaralı ok ile gösterilen Output Format isimli açılır menüye tıklayın. Böylece aşağıdaki menü açılacak.

Burada önce General Audio Format seçeneğine tıklayın ve açılan menüden dilediğiniz formatı seçin. Seçenekler üstteki resimde görünüyor.

Daha sonra 4 numaralı ok ile gösterilen Video Quality isimli açılır menüye tıklayın ve açılan menüden video kalitesini seçin. Burada High: yüksek, Medium: orta ve Low: düşük demektir. Video kalitesi arttıkça dosya boyutu da artar.

Ardından 5 numaralı ok ile gösterilen menüden de ses kalitesini tıpkı video kalitesi gibi seçebilirsiniz.

Daha sonra 6 numaralı ok ile gösterilen Browse butonuna tıklayarak açılan menüden çevrilen dosyaların kaydedileceği klasörü seçin.

Son olarak 7 numaralı OK butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın. Bir süre sonra çevirme işlemi bitecek ve aşağıdaki pencere açılacak.

Burada 1 numaralı Close butonuna tıklayarak pencereyi kapatabilir veya 2 numaralı Open Output Folder butonuna tıklayarak çevrilen dosyaların kaydedildiği klasörü açabilirsiniz.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı