Sürücüleri Otomatik Bulup Yükleyen Program Türkçe Ücretsiz

DriverPack Solution programı sürücüleri ve yazılımları otomatik olarak arayıp bulur ve indirerek bilgisayara yükler.

Bu araç tüm bilgisayar modelleri için uyumludur. Başta Asus, Acer, Sony, Samsung, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Siemens, DELL, eMachines, MSI modelleri olmak üzere bütün işletim sistemleri ve laptop markalarını destekler.

DriverPack Solution programı tüm aygıtların sürücülerine sahiptir. Mesela anakart, ses kartı, ekran kartı, ağ kartı, kablosuz ağ sürücüsü, chipset sürücüsü, bluetooth sürücüsü, modem sürücüsü, web kamera sürücüsü, kart okuyucu sürücüsü, işlemci sürücüsü, monitör sürücüsü, yazıcı sürücüsü, tarayıcı sürücüsü, USB sürücüsü bunlara örnek olarak verilebilir.

Nasıl Kullanılır?

Programı bilgisayara indirip kurduğunuz ve çalıştırdığınız zaman zaten otomatik olarak bilgisayarı tarıyor ve eksik olan veya bozuk olan sürücüleri internetten bulup yüklüyor. Size yapacak bir şey kalmıyor. Mesela ben bilgisayara yükledim ve çalıştırdım. 2 dakika bile olmadan tüm eksik sürücüleri yükledi ve karşıma aşağıdaki pencere çıktı.

Gördüğünüz gibi Tüm gerekli sürücüler zaten yüklendi mesajı yazıyor.

Dilerseniz pencerenin solunda bulunan seçeneklere tıklayarak bilgisayar temizliği yapabilir veya en faydalı ve popüler bilgisayar programlarını listeden seçip tek tıkla kolayca yükleyebilirsiniz. Fakat bu seçenekler sürücülerle ilgili olmadığı için ve ekstralar olduğu için bunlara yer vermiyorum ve bu konuyu burada noktalıyorum.


Yayımlandı