Silinmeyen Dosyaları Silmek İçin En İyi Program Ücretsiz

Free File Unlocker yazılımı sayesinde normal yollardan silmek isterken hata mesajı veren ve silinmeyen dosyaları kesin olarak tek tıkla silebilirsiniz.

Ayrıca ismini değiştirmek istediğiniz ama değiştiremediğiniz ve hata veren veya başka klasöre taşımak istediğiniz ama yine hata vererek taşınmayan dosyaların kilidini kaldırarak, ister ismini kolayca değiştirebilir ister başka klasöre kolayca taşıyabilirsiniz.

Öncelikle silmek yada kilidini açarak ismini değiştirmek yada taşımak istediğiniz dosyayı seçin. Bunun için öncelikle aşağıdaki resimde Select Files and Directories butonuna tıklayın ve açılan menüden File seçeneğine tıklayın. Açılan pencereden kilitli olan ve sorun çıkartan dosyayı bulup seçerek programa ekleyin. Eklenen dosya ana sayfada listelenecek.

Ardından öncelikle aşağıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Find Locks butonuna tıklayın. Böylece eklediğiniz dosyayı kilitleyen tüm programlar ve işlemler listelenecek.

Ardından kilitleyen işleme fareyle sağ tıklayın ve açılan menüden 3 numaralı ok ile gösterilen Unlock seçeneğine tıklayın. Böylece artık dosyanın kilidi açılmış olacak ve sorunsuz silebileceksiniz.

Hemen ardından silmek istediğiniz dosyaya buradan sağ tıklayın ve açılan menüden 4 numaralı ok ile gösterilen Delete File seçeneğine tıklayarak silin. Alternatif olarak dosyanın bulunduğu klasörü açıp klavyeden Delete butonuna tıklayarak da silebilirsiniz.


Yayımlandı