...

Remix OS – Android Oyunları PC’de Oynama Programı

Lisans: Ücretsiz Boyut: 850.2 MB
Kategori: Android Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: Jide Technology

Remix OS, Windows bilgisayarlar için üretilen bir Android emulatörüdür.

Kısacası Windows işletim sisteminin kurulu olduğu Intel tabanlı bilgisayarlarda Android oyunlarını oynama ve Android uygulamalarını çalıştırma imkanı verir.

Açık kaynak kodlu olan Remix OS’nin aslında Mac sistemler için ayrı bir sürümü de bulunmaktadır.

Bazı kişiler Remix OS yazılımının fare işaretçisinden şikayetçi. Söylenene göre sanki bir şey yükleniyormuş gibi dönüp duran bir imleçmiş ve insanlara sanki arka planda bir şey yükleniyormuş endişesi veriyormuş. Fakat tabii ki arka planda yüklenen bir şey yok sadece yanlış bir işaretçi seçmişler.

Yine bazıları Remix OS arayüzünün geleneksel Android arayüzüne benzediğini söylerken, daha modern ve daha pratik bir yapıda olmasını beklediklerini ifade etmişler.

Dilerseniz farklı platformlar veya Windows için Remix OS’yi resmi web sayfasından indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.


"Remix OS" yazılımı sitemizin Android kategorisinde yer almaktadır. 850.2 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Remix OS" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com