...

Puffin Browser Windows, Android, MacOS İçin

Lisans: Ücretsiz Boyut: 39.5 MB
Kategori: Browser & Tarayıcı Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: CloudMosa Inc.

Puffin Browser - Güvenli İnternet Tarayıcısı İndir Kullan

Puffin Browser, Windows bilgisayarlarda ben en hızlı web tarayıcıyı istiyorum diyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş bulut tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Puffin Web Tarayıcı, bilgi işlem görevlerini yerel cihazlardan bulut sunucularına kaydırır. Bu, en kaynak gerektiren web sayfalarının bile inanılmaz hızlarda yüklenebileceği ve tescilli algoritmamız aracılığıyla düzenli taramada %90’a kadar bant genişliği tasarrufu sağlayabileceği anlamına gelir.

Bulut tarafından desteklenmektedir

Cihaz özelliklerinden bağımsız olarak hızlı, güvenli ve verimli tarama. Bulut tabanlı işleme, donanım performansı sınırlamalarını ortadan kaldırır.

Oyun Kumandası Dahil

Ekrandaki oyun kumandamızla kullanıcılar, kontrolleri tam tercihlerine göre yapılandırabilir. Puffin Mobile üzerinden oyun oynayabilirsiniz!

Maliyet azaltma

Akış kalitesini ve görüntü çözünürlüğünü ayarlayarak mobil veri kullanımını azaltın. Veri sıkıştırma düzeylerini ihtiyaçlarınıza göre değiştirin.

Korumalı ve Şifreli

Puffin, tarama şifrelemesi sağlayarak güvenli olmayan ağları (genel WiFi gibi) kullanmayı güvenli hale getirir.

  • Puffin Browser Pro
  • Puffin Browser Pro APK
  • Puffin Browser nedir
  • Puffin Browser PC
  • Puffin indir
  • Puffin Nedir
  • Puffin browser ekşi
  • Puffin TV Browser

"Puffin Browser" yazılımı sitemizin Browser & Tarayıcı kategorisinde yer almaktadır. 39.5 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Puffin Browser" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com