Program Kaldırıcı 2018 Türkçe Program Kaldırma Programı Ücretsiz

Wise Program Uninstaller dünyanın en iyi program kaldırıcılarından biridir.

Bu araç sayesinde en sinir bozucu ve en inatçı programları bile bilgisayardan rahatlıkla silebilirsiniz. Zaten rakiplerinden en büyük farkı “zorla kaldırma” modudur.

Programın ana penceresinde sisteminizde yüklü olan tüm programların listesi gösteriliyor. Her bir programın boyutu da verilmektedir. Ayrıca pencerenin en üst kısmında toplam kaç tane programın sistemde yüklü olduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca pencerenin sağ üst köşesindeki arama kutusuna programın ismini yada birkaç harfini yazarak anında aradığınız programı hızlıca bulabilirsiniz.

Öncelikle kaldırmak istediğiniz programa tıklayınca gözüken Güvenli Kaldır butonuna tıklayın. Eğer normal yollardan kaldıramıyorsanız, bu defa Zorla Kaldırım butonuna tıklayın.

Üstelik programları kaldırdıktan sonra otomatik olarak derinlemesine bir tarama yapar ve geride bıraktığı en ücra köşelerdeki artıkları ve izleri bile bulur. Bulunca da bunları ekranda gösterir ve izin vermeniz halinde tek tıkla hepsini silebilirsiniz. Dilerseniz silmesini istemediğiniz şeylerin kutusundaki işareti kaldırabilir ve ötekilerini silebilirsiniz.

  • Programı indir
  • Dil: Türkçe
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi:Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10
  • Güncellenme tarihi: 4 ocak 2018.

Yayımlandı

kategorisi