...

Paint.NET – Kolay Fotoğraf Düzenleme Programı

Lisans: Ücretsiz Boyut: 806 KB
Kategori: Resim Düzenleme Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: Paint.NET

Paint.NET uzun yıllardır herkesin severek kullandığı başarılı ve ünlü bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Bu ününün asıl sebebi ise basitliği ve kullanım kolaylığı sayesinde birçok resim düzenleme işlemini sıradan ev kullanıcısının bile rahatlıkla yapabilmesinden ileri gelmektedir.

Siz yine de bizim basit bir yazılım dememize aldanmayın. Çünkü Paint.NET programı tıpkı Photoshop’taki gibi katmanlarla çalışmayı destekler ve en güzel yanı da sınırsız bir şekilde yani istediğiniz kadar geri alma (undo) özelliği bulunmaktadır.

Ayrıca fotoğraflara çeşitli özel efektler de uygulayabilirsiniz.

İlk başlarda Windows’un dandik fotoğraf düzenleyicisine bir alternatif olması için çıkarılan bu program zamanla çok gelişerek piyasanın en iyilerinden biri haline gelmeyi başardı ve buna rağmen hala tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.


"Paint.NET" yazılımı sitemizin Resim Düzenleme kategorisinde yer almaktadır. 806 KB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Paint.NET" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TeknolojiBil.com