Otomatik Duvar Kağıdı Değiştirme Slayt Programı Ücretsiz

Pek çok bilgisayar kullanıcısı için bir duvar kağıdı yeterli olabilir. Ama bazıları bir yerine pek çok muhteşem duvar kağıdını aynı anda kullanmak ister. Wallpaper Slideshow programı duvar kağıtlarınızı bir slayt şov şeklinde sırayla gösterir. Yani en sevdiğiniz duvar kağıtlarından seçtiğiniz bir gruptaki duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirir.

Dilerseniz duvar kağıtları değişirken geçiş efektini ayarlayabilir veya duvar kağıdı üzerinde takvim özelliğini kullanabilirsiniz.

Dilerseniz programın sistem tepsisindeki simgesine tıklayarak el yordamıyla duvar kağıdını anında değiştirebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle 1 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim Add butonuna tıklayarak duvar kağıtlarınızı bilgisayardan seçip programa ekleyin.

Eğer 2 numaralı ok ile gösterdiğim Choose image randomly seçeneği işaretli kalırsa, duvar kağıtlarını rastgele bir sırayla değiştirecek.

3 numaralı ok le gösterdiğim alana duvar kağıtlarının kaç dakikada bir değişeceğini girin. Eğer 30 girerseniz, duvar kağıtları her yarım saatte bir otomatik değişecek.

4 numaralı Options butonuna tıklayarak programın seçeneklerini görebilir ve ayarlarını değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

5 numaralı ok ile gösterdiğim OK butonuna tıklayarak yaptığınız ayarları ve değişiklikler kaydedin.

  • Programı indir.
  • Lisans: 30 günlük sınırsız ve kısıtlamasız deneme sürümü. Eğer 30 günün ardından ücretsiz kullanmaya devam etmek isterseniz, RunAsDate programıyla deneme süresini sıfırlayıp yeniden 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.
  • Tek yapmanız gereken ana penceresindeki Browse butonuna tıklayıp programın EXE dosyasını seçmek ve ardından takvim simgesine tıklayarak 29 gün önceye geri dönmektir. Bu yeni takvim sadece bu programa özel uygulanacaktır. Sistem saati değişmez. RunAsDate
  • İşletim sistemi: Windows tümü.

Yayımlandı