...

Nero Burning ROM – CD/DVD Yazma Programı

Lisans: Deneme Boyut: 175.4 MB
Kategori: CD-DVD Araçları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Nero AG

Nero Burning ROM, Windows bilgisayarlar için dünyaca ünlü bir disk yakma yazılımıdır. Verileri ripleme, kopyalama ve taşınabilir disklere yakma işlevi görür. Sitemizden 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü indireceksiniz.

CD, DVD ve Blu-ray disklere dilediğiniz dosyaları çok hızlı ve kolay bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Nero Burning ROM kendi kulvarında yani disk kayıt programları arasında dünyada en çok satılan yazılımdır.

Örneğin bilgisayardaki müziklerinizi veya filmlerinizi DVD yada Blu-ray disklere yazdırarak güvenle saklayabilir veya tam tersine çizilerek bozulmasından yada kaybolmasından korktuğunuz DVD/Blu-ray diskleri ripleyip kopyalayarak bilgisayarınızın sabit diskinde depolayabilirsiniz. Depolama için dilediğiniz imaj formatını seçebilirsiniz.


"Nero Burning ROM" yazılımı sitemizin CD-DVD Araçları kategorisinde yer almaktadır. 175.4 MB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Nero Burning ROM" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com