...

Mp3 İndirme Programı (2022) Windows Bilgisayar İçin

Lisans: Ücretsiz Boyut: 886 KB
Kategori: İndirme Yöneticileri Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Nitrokod

Windows yüklü bilgisayarlarda internetten ve Youtube’den Türkçe ve yabancı şarkılar indirmek isterseniz, Mp3 İndirme Programı sizin için idealdir.

Windows 11 dahil olmak üzere tüm Windows sürümleriyle uyumlu olan bu program üzerinde dilediğiniz şarkının adını yazarak hemen bulabilir ve bilgisayara indirebilirsiniz. İsterseniz sanatçı adı yazarak veya YouTube video URL adresini kopyalayıp arama alanına yapıştırarak da şarkıları bulup bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Arama sonucunda bulunacak olan şarkılar ile alakalı önizleme kısmında dosya boyutu, yayıncısı ve indirme durumunu gösterir.

Hatta isterseniz programın içerisinde gömülü olarak gelen mp3 oynatıcı ile şarkıları test etmek amacıyla dinleyebilirsiniz.

Programın orijinal ismi Mp3 Downloader App şeklindedir ama Türkçe’ye Mp3 İndirme Programı şeklinde geçmiştir.


"Mp3 İndirme Programı" yazılımı sitemizin İndirme Yöneticileri kategorisinde yer almaktadır. 886 KB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Mp3 İndirme Programı" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TeknolojiBil.com