...

Movie Maker – Video Düzenleme, Slayt Sunum Oluşturma Programı

Lisans: Ücretsiz Boyut: 234.8 MB
Kategori: Video Araçları Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: V3TApps‬

Movie Maker, Windows bilgisayarlar için kullanması kolay bir video düzenleyici, film oluşturucu ve slayt şov (sunum) hazırlama yazılımıdır.

Videolarınızı düzenlemek veya elinizdeki fotoğraflardan, video kliplerden ve müziklerden harika videolar oluşturmak için bulabileceğiniz en iyi uygulamadır.

Video kesme, kırpma, birleştirme, müzik ve yazı ekleme gibi basit işlemlerin yanı sıra, imaj filtreleri, geçiş efektleri, pan-zoom yakınlaştırma efektleri gibi daha pek çok gelişmiş özelliklere sahiptir.

Okulda bir video projesi ödeviniz için, kendi ürettiğiniz bir ürünün tanıtım filmi için veya gittiğiniz bir aile tatilinin videosunu oluşturmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ardından tek tıkla Facebook, YouTube, TikTok, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Movie Maker Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki kısa videoda Movie Maker programıyla neler yapılabileceğiniz öğrenebilirsiniz.


"Movie Maker 10" yazılımı sitemizin Video Araçları kategorisinde yer almaktadır. 234.8 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Movie Maker 10" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com