Kolay ve Basit MP3 Birleştirme Programı Ücretsiz

Meda MP3 Joiner ücretsiz bir mp3 birleştiricidir ve Windows 10 dahil olmak üzere tüm Windows versiyonları ile uyumludur.

Bu program sayesinde dilediğiniz kadar mp3 dosyasını ekleyip birleştirerek tek bir mp3 dosyası yapabilirsiniz.

MP3 Dosyaları Nasıl Birleştirilir?

Burada örnek olması için yalnızca iki mp3 dosyasını birleştireceğim.

MP3 dosyalarını sürükle-bırak yaparak programa ekleyin. Alternatif olarak sol üst köşedeki sarı renkli klasör simgesine tıklayarak da dosyaları ekleyebilirsiniz.

Eğer mp3 dosyalarının sırasını değiştirmek isterseniz, önce mp3 dosyasını fareyle seçin ve ardından 1 numaralı ok işaretiyle gösterilen aşağı ve yukarı ok butonlarına tıklayarak seçilen mp3 dosyasını bir alt sıraya veya bir üst sıraya çıkmasını sağlayın.

Programın seçenekleri yoktur sadece tek bir seçeneği vardır. Bundan dolayı da çok basit ve kullanması çok kolay olan bir programdır. 2 numaralı ok işaretiyle gösterilen butona tıklayınca aşağıdaki seçenekler penceresi açılır.

Save ID3 tag to output mp3 file: Her iki mp3 dosyasının ID3 etiket bilgilerini birleştirilen çıktı dosyasına eklemek isterseniz bu seçeneği işaretleyin.

Son olarak 3 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayarak birleştirme işlemini tamamlayın. Alternatif olarak sol üst köşedeki File menüsüne tıklayınca açılan menüden Merge seçeneğine tıklayarak da birleştirme yapabilirsiniz.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı