uTorrent İndir (Windows PC İçin)

Kategori
Tarih 10 Şubat 2021
Boyut 5 MB
Dili Türkçe
Kullanımı Ücretsiz (Reklamlı)
Üreticisi Ludvig Strigeus
Uyumlu Windows 10 / 8 / 7 / XP
İndirme 61
Hemen İndir

uTorrent en popüler torrent indirme programıdır. Açık kaynak kodlu oluşu, Türkçe dil desteği ve sunduğu çok sayıda gelişmiş özellik nedeniyle piyasadaki rakiplerinden sıyrılarak bir adım öne geçmeyi başarıyor.

Örneğin uTorrent ile indirme işlemlerini zamanlayabilir veya seçtiğiniz bazı indirmelerin diğerlerinden daha öncelikli bant genişliğine sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. uTorrent yarıda kalan veya kopan indirme işlemlerine kendisi otomatik olarak devam edebiliyor.

Nispeten ufak boyutlu olması ve bilgisayarı yavaşlatmaması da uTorrent’in diğer avantajları arasında sayılabilir.

Aşağıdaki resimde uTorrent programının en son sürümünün Türkçe versiyonu gösterilmiştir. Gördüğünüz gibi torrent sayesinde internetten her türlü film, müzik, oyun ve hatta çok pahalı olan yazılımları bile hızlı ve kolay bir şekilde üstelik ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

uTorrent ile ilgili uyarımız: Bu program ücretsizdir ama içerisinde çeşitli teklifler ve reklamlar barındırır. Bundan dolayı bazı antivirüs programlarında uyarı verebilir. Sunulan teklifleri reddettiğiniz sürece hiçbir şekilde başınız ağrımaz ve sorun yaşamazsınız.

uTorrent indiremedim diyenler için: Yukarıdaki indirme butonuna basmanıza rağmen uTorrent oyununu indiremiyorsanız lütfen aşağıdaki yorum kutusuna “link çalışmıyor” veya “link bozuk” şeklinde yazarak bize bildiriniz. Böylece birkaç dakika içerisinde gerekli onarım yapılacaktır.


Yorum Yaz