Internet Download Manager (IDM) İndir (Windows PC için)

Kategori
Tarih 10 Şubat 2021
Boyut 10 MB
Dili Türkçe
Kullanımı Ücretsiz (Reklamsız)
Üreticisi Tonec Inc
Uyumlu Windows 10 / 8 / 7 / XP
İndirme 67
Hemen İndir

Internet Download Manager (IDM) çok hızlı dosya indiren bir dosya indirme yöneticisidir.

Öyle ki dosyaları normalden 5 kat daha hızlı indirmektedir. Yıllardır kullanan ve son derece memnun kalan bir olarak konuşuyorum. Gerçekten IDM çok büyük bir rahatlık veriyor ve kesinlikle dünyanın en hızlı dosya indirme yazılımıdır. Yaklaşık 6 senedir kullanıyorum ve ömür boyu lisans satın aldım. Senelik lisansa para ödemekten çok daha karlı olduğunu söyleyebilirim.

IDM’nin Türkçe arayüzü ve son derece kolay bir kullanıcı ekranı bulunmaktadır.

Internet Download Manager (IDM) özelliklerinden söz edecek olursak kısaca bir indirme yöneticisinde aranan her özelliğe hatta aklınıza bile gelmeyecek gelişmiş (ileri seviye) fonksiyonlara sahiptir.

Bazı önemli özellikleri şunlardır: Yutup dahil pek çok video izleme sitesinden çevrimiçi videoları indirme, şifreli giriş yapılan sitelerden indirebilme, dosya upload sitelerinden paralel (eş zamanlı) çoklu indirebilme, indirme hızına sınır koyma, aynı anda onlarca dosyayı indirebilme, indirme işlemini duraklatma, devam ettirme, yarıda kalan indirmelere otomatik devam edebilme, tüm dosyaları formatına göre otomatik olarak farklı kategorilerdeki klasörlere kaydetme ve ZIP dosyalarını indirmeden önce önizleme.

Internet Download Manager (IDM)  indiremedim diyenler için not: Yukarıdaki indirme butonuna basmanıza rağmen Internet Download Manager (IDM)  dosyasını indiremiyorsanız lütfen aşağıdaki yorum kutusuna “link çalışmıyor” veya “link bozuk” şeklinde yazarak bize bildiriniz. Böylece birkaç dakika içerisinde gerekli onarım yapılacaktır.


Yorum Yaz