Driver Booster İndir (Windows PC için)

Kategori
Tarih 10 Şubat 2021
Boyut 26 MB
Dili İngilizce
Kullanımı Ücretsiz (Reklamsız)
Üreticisi IObit
Uyumlu Windows 10 / 8 / 7 / XP
İndirme 115
Hemen İndir

Driver Booster, Windows bilgisayarlar için ücretsiz bir sürücü güncelleme yazılımıdır.

Windows 10 dahil olmak üzere tüm Windows versiyonlarında sorunsuz bir şekilde çalışan Driver Booster programı bilgisayarınızda eksik olan yada güncel olmayan tüm sürücüleri otomatik olarak tarayıp tespit ediyor ve güncelleştirme yapıyor.
Zamanlamalı taramalar ayarlayabileceğiniz gibi isteğe bağlı el yordamıyla tarama yaptırabilirsiniz. Tarama sonucunda güncel olmayan sürücüleri listeler ve ister tek tek ister toplu halde güncelleştirme imkanı sunar.
Tabii ki güncelleştirme işlemini internetten indirdiği dosyalar sayesinde yaptığı için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Ayrıca bazı güncelleştirmelerin etkin hale gelmesi için bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.
Driver Booster programının arayüzü Türkçedir ve son derece modern (şık) bir kullanıcı ekranı bulunmaktadır. Kullanması da gerçekten çok kolay.
Driver Booster indiremedim diyenler için not: Yukarıdaki indirme butonuna basmanıza rağmen Driver Booster programını indiremiyorsanız lütfen aşağıdaki yorum kutusuna “link çalışmıyor” veya “link bozuk” şeklinde yazarak bize bildiriniz. Böylece birkaç dakika içerisinde gerekli onarım yapılacaktır.

Yorum Yaz