Klavyede Astroloji Burç İşaretleri Nasıl Yapılır? Kolay Yolu

Windows bilgisayarların klavyesinde Astroloji burç işaretleri şu şekilde yapılmaktadır:

Önce Başlat’ı açın ve arama alanına karakter eşlem yazarak entera basın.

Açılan pencerede font olarak MS Gothic seçip Unicode’a git kısmına hangi burcun işaretini yazmak istiyorsanız onun kodunu yazın. Tüm kodlar aşağıda verilmiştir. Eğer Unicode’a git kısmı yoksa yani görünmüyorsa, penceredeki Gelişmiş görünüm seçeneğini işaretleyince görünecek.

Koç Burcu İşareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 2648 yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♈ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Boğa Burcu İşareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 2649 yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♉ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

İkizler Burcu İşareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 264A yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♊ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Yengeç Burcu İşareti nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 264B yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♋ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Aslan Burcu İşareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 264C yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♌işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Başak Burcu İşareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 264D yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♍ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Terazi Burcu İşareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 264E yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♎ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Akrep Burcu İşareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 264F yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♏ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Yay Burcu İşareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 2650 yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♐  işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Oğlak Burcu işareti Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 2651 yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♑ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Kova Burcu Simgesi Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 2652 yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♒ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

Balık Burcu Simgesi Nasıl Yapılır?

Unicode’a git alanına 2653 yazarak bu işarete ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ♓ işaretini ayrıca buradan kopyalayabilirsiniz.

  • Burç sembolleri kopyala
  • Şekilli burç sembolleri
  • Burçların Emoji simgeleri
  • Burç işaretleri
  • İkizler burcu Simgesi
  • Akrep burcu Simgesi kopyala
  • Kova burcu Simgesi kopyala
  • Oğlak simgesi

Yayımlandı