Kayıt Defteri Hatalarını Düzeltme Programı Türkçe Ücretsiz

Registry Repair programı bilgisayarı potansiyel olarak yavaşlatan kayıt defteri hatalarını hızlı bir şekilde tarayıp bulur ve hepsini temizleyerek sistemin performansını arttırır.

Zaten programı çalıştırdığınız anda otomatik olarak taramaya başlıyor ve ekranda sonuçları göstererek silip silmeme seçimini size bırakıyor.

Bulunan hatalar farklı kategori grupları altında gösterilir. Böylece bir kategoriyi seçerek içindeki tüm hataları aynı anda temizleyebilirsiniz.

Dilerseniz 3 numarala gösterdiğim Yine Tara yazan butona tıklayarak yeniden tekrar kayıt defterine tarama ve temizlik yaptırın. İşinizi garantiye alın.

Otomatik tarama işlemi bittiği zaman yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bir pencere karşınıza çıkacak. Burada 1 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim Kayıt Defterini arındır yazan butona tıklayın. Eğer onarma işlemi sonucunda bazı sistem hataları veya diğer problemler meydana geldiyse, 2 numarayla gösterdiğim Onarım öncesine geri dön yazan butonu tıklayarak, her şeyi önceki haline hemen geri döndürebilirsiniz.

Registry Repair programının tarama ve silme işlemi son derece hızlıdır. Fakat bazen tüm hataları düzeltmek için yani tam bir temizlik yapmak için birkaç kere üst üste taratıp temizlik işlemi yapmanız gerekebilir.

  • Programı indir
  • Dil: Türkçe
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi:Windows 2000/XP/Vista/7/8

Yayımlandı