Internet Explorer (2022) Son Sürüm

Internet Explorer yeni adıyla Dünya’nın en popüler web tarayıcıları arasında yer alır. Microsoft tarafından üretilen ve son dönemde oldukça geliştirilen bu araç şimdi eskisinden çok daha akıcı ve çok daha hızlı bir tarayıcı haline gelmeyi başardı.

Google Chrome ve Mozilla Firefox karşısında büyük güç kaybeden Internet Explorer yapılan son güncellemelerin ardından rakiplerinde bile olmayan pek çok yeni özellikle herkese adeta meydan okuyor.

Hız konusunda Chrome ile aynı seviyeye gelen Internet Explorer (IE), özellikler, eklentiler ve temalar konusunda ise çok daha kişiye özel seçenekler sunan Firefox’u örnek alıyor.

Internet Explorer hem 32-bit hem de 64-bit sistemleri destekliyor. Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 ve Windows XP sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Önemli Not: Microsoft firması artık Internet Explorer tarayıcısını resmi olarak desteklemiyor yani geliştirmeyi de bıraktı. Onun yerine artık her haliyle mükemmel olan Edge tarayıcısını üretti ve her geçen gün geliştirerek tarayıcı dünyasında zirveye oynuyor.


Yayımlandı