Instagram Kullanıcı Adıyla Telefon Numarası Bulma 2022

  • Bir kişinin telefon numarasını nasıl bulabilirim?
  • Instagram numarası nasıl bulunur?
  • Instagram hesabi nasıl bulabilirim?
  • Instagram telefon numarası görünür mü?

Selamlar, bu yazıda herkesin yapmayı çok istediği ama bir türlü başaramadığı bir konuda yani Instagram’da kullanıcı adıyla telefon numarası bulmayla alakalı bilgiler paylaşacağım.

Bazen bazı nedenlerden dolayı instagramda bir kişinin telefon numarasını öğrenmek isteyebiliriz. Fakat lafı çok uzatmadan kısa keseceğim çünkü boşuna vaktinizi çalmak istemem.

Instagram telefon numaralarını çok gizli tutar ve kesinlikle bu bilgileri hiç kimseyle paylaşmaz. Onlar paylaşmadığı sürece ne yaparsanız yapın, hangi programı, uygulamayı yada siteyi kullanırsanız kullanın, asla ve asla herhangi birinin telefon numarasını öğrenemezsiniz.

Bunun tek istisnası ise telefonunu öğrenmek istediğiniz kişinin suça karışmış olmasıdır. Eğer suç işlemiş ise emniyete şikayetçi olursunuz ve mahkeme emriyle Instagram bu kişinin telefonu dahil tüm bilgilerini emniyet görevlilerine teslim etmek zorunda kalır.

Bunun haricinde internette size kullanıcı adından telefon numarasını bulabileceğini iddia eden kimselere inanmayın. Hepsi sahtekar, dolandırıcı ve hatta bilgisayarınıza virüslü yazılımlar yükleyebilirler.


Yayımlandı