...

Hard Disk Sentinel Pro – SSD HDD Sıcaklık İzleme ve Onarım

Lisans: Deneme Boyut: 34.6 MB
Kategori: Disk Araçları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: H.D.S. Hungary

Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel), Windows bilgisayarlarda hem SSD hem de HDD gibi sabit diskler için profesyonel bir sıcaklık izleme, sorunları tespit edip onarma ve sağlık durumunu takip etme yazılımıdır.

Ayrıca sabit diskin problemlerini tespit edebilir, yavaşlama varsa hızlandırabilir ve gerçek kapasitesini test ederek ölçebilir (benchmarking).

Hard Disk Sentinel arka planda sessizce çalışır ve sabit disklerin SMART özellikli durumlarını anlık takip ederek doğrular. Eğer beklenmeyen bir davranış yada hata tespit ederse, kullanıcıyı anlık durumla ilgili uyarır ve gereki işlemleri yapar örneğin otomatik bir yedekleme gerçekleştirebilir.

Hard Disk Sentinel profesional nedir, ne işe yarar, nasıl kurulur ve nasıl kullanılır öğrenmek için aşağıdaki kısa videoya mtulaka bakınız.


"Hard Disk Sentinel Professional" yazılımı sitemizin Disk Araçları kategorisinde yer almaktadır. 34.6 MB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Hard Disk Sentinel Professional" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com