Gediz Arıza Tel

Gediz Arıza Tel: Konusu

Gediz Arıza Tel, 2017 yılında yayınlanan bir Türk komedi-dram dizisidir. Dizi, Gediz adlı bir gencin hayatını konu almaktadır. Gediz, küçük bir kasabada yaşayan ve hayallerini gerçekleştirmek için büyük şehre taşınan bir gençtir. Ancak, büyük şehirde iş bulmakta zorlanan Gediz, bir gün bir telefon tamircisi dükkanında işe başlar. Bu dükkan, Gediz’in hayatını değiştirecek olayların yaşandığı yerdir.

Dizi, Gediz’in telefon tamircisi dükkanındaki iş arkadaşları ve müşterileriyle olan ilişkilerini konu almaktadır. Gediz, bu kişilerle olan etkileşimleri sayesinde hayat hakkında birçok şey öğrenir ve olgunlaşır. Dizi ayrıca, Gediz’in büyük şehirde hayallerini gerçekleştirme mücadelesini de konu almaktadır.

Gediz Arıza Tel, eğlenceli ve öğretici bir dizi olarak dikkat çekmektedir. Dizi, izleyicilere hayat hakkında birçok mesaj vermektedir. Dizi ayrıca, oyuncularının başarılı performanslarıyla da beğeni toplamaktadır.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Oyuncuları

 • Gediz: Uraz Kaygılaroğlu
 • Aylin: Deniz Baysal
 • Cem: Onur Tuna
 • Deniz: Aslıhan Gürbüz
 • Asım: Salih Kalyoncu
 • Şükran: Ayşen Gruda
 • Hayri: Levent Üzümcü

Gediz Arıza Tel Dizisinin Yönetmeni

 • Onur Ünlü

Gediz Arıza Tel Dizisinin Senaristi

 • Onur Ünlü

Gediz Arıza Tel Dizisinin Yapımcısı

 • OGM Pictures

Gediz Arıza Tel Dizisinin Yayın Kanalı

 • Show TV

Gediz Arıza Tel Dizisinin Yayın Tarihi

 • 2017

Gediz Arıza Tel Dizisinin Bölüm Sayısı

 • 26

Gediz Arıza Tel Dizisinin Süresi

 • 60 dakika

Gediz Arıza Tel Dizisinin Konusu

Gediz, küçük bir kasabada yaşayan ve hayallerini gerçekleştirmek için büyük şehre taşınan bir gençtir. Ancak, büyük şehirde iş bulmakta zorlanan Gediz, bir gün bir telefon tamircisi dükkanında işe başlar. Bu dükkan, Gediz’in hayatını değiştirecek olayların yaşandığı yerdir.

Dizi, Gediz’in telefon tamircisi dükkanındaki iş arkadaşları ve müşterileriyle olan ilişkilerini konu almaktadır. Gediz, bu kişilerle olan etkileşimleri sayesinde hayat hakkında birçok şey öğrenir ve olgunlaşır. Dizi ayrıca, Gediz’in büyük şehirde hayallerini gerçekleştirme mücadelesini de konu almaktadır.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Mesajları

Gediz Arıza Tel dizisi, izleyicilere hayat hakkında birçok mesaj vermektedir. Bu mesajlardan bazıları şunlardır:

 • Hayallerinizden vazgeçmeyin.
 • Zorluklar karşısında yılmayın.
 • Sevdiklerinize değer verin.
 • Hayatın tadını çıkarın.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Oyuncularının Başarılı Performansları

Gediz Arıza Tel dizisinin oyuncuları, başarılı performanslarıyla beğeni toplamaktadır. Dizinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu, Gediz karakterini çok iyi canlandırmaktadır. Deniz Baysal, Aylin karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanmaktadır. Onur Tuna, Cem karakteriyle dikkat çekmektedir. Aslıhan Gürbüz, Deniz karakteriyle başarılı bir performans sergilemektedir. Salih Kalyoncu, Asım karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanmaktadır. Ayşen Gruda, Şükran karakteriyle dizinin eğlenceli anlarına katkıda bulunmaktadır. Levent Üzümcü, Hayri karakteriyle dizinin başarılı oyuncularından biridir.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Yönetmeninin Başarılı Yönetmenliği

Gediz Arıza Tel dizisinin yönetmeni Onur Ünlü, başarılı yönetmenliğiyle dikkat çekmektedir. Ünlü, dizinin her bölümünü ayrı bir özenle yönetmektedir. Dizinin görselliği ve anlatımı çok başarılıdır. Ünlü, oyunculardan başarılı performanslar almayı başarmıştır.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Senaristinin Başarılı Senaryosu

Gediz Arıza Tel dizisinin senaristi Onur Ünlü, başarılı senaryosuyla beğeni toplamaktadır. Ünlü, dizinin her bölümünde izleyicileri şaşırtmayı başarmaktadır. Dizinin diyalogları çok başarılıdır. Ünlü, dizinin senaryosunu çok iyi bir şekilde yazmıştır.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Yapımcısının Başarılı Yapımcılığı

Gediz Arıza Tel dizisinin yapımcısı OGM Pictures, başarılı yapımcılığıyla dikkat çekmektedir. OGM Pictures, dizinin her bölümünü çok özenli bir şekilde hazırlamaktadır. Dizinin çekimleri çok başarılıdır. OGM Pictures, dizinin yapımcılığını çok iyi bir şekilde yapmıştır.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Yayın Kanalının Başarılı Yayını

Gediz Arıza Tel dizisi, Show TV’de yayınlanmaktadır. Show TV, dizinin her bölümünü çok iyi bir şekilde yayınlamaktadır. Dizinin yayın saati çok uygundur. Show TV, dizinin yayınını çok iyi bir şekilde yapmıştır.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Yayın Tarihinin Başarılı Seçimi

Gediz Arıza Tel dizisi, 2017 yılında yayınlanmıştır. Dizinin yayın tarihi çok başarılıdır. Dizi, yaz sezonunda yayınlanmıştır. Yaz sezonunda dizilerin reytingleri genellikle düşüktür. Ancak, Gediz Arıza Tel dizisi, yaz sezonunda yayınlanmasına rağmen yüksek reytingler almıştır.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Bölüm Sayısının Başarılı Seçimi

Gediz Arıza Tel dizisi, 26 bölümden oluşmaktadır. Dizinin bölüm sayısı çok başarılıdır. Dizi, ne çok uzun ne de çok kısadır. Dizi, izleyicilerin sıkılmadan izleyebileceği bir uzunluğa sahiptir.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Süresinin Başarılı Seçimi

Gediz Arıza Tel dizisinin her bölümü 60 dakikadır. Dizinin süresi çok başarılıdır. Dizi, ne çok uzun ne de çok kısadır. Dizi, izleyicilerin sıkılmadan izleyebileceği bir süreye sahiptir.

Gediz Arıza Tel Dizisinin Konusunun Başarılı Seçimi

Gediz Arıza Tel dizisinin konusu çok başarılıdır. Dizi, izleyicilerin ilgisini çekebilecek bir konuya sahiptir. Dizi, komedi ve dram türünde


Yayımlandı