En İyi Yasal Film İzleme Siteleri 2018-2019

Full korsan film izleme siteleri pek çok yönden zararlı ve kullanışsız. Bir kere bu sitelerin virüs ve diğer zararlı yazılımlar yaydığını söyleyelim. Kişisel verileriniz ve banka bilgileriniz çalınabileceği gibi, bilgisayara virüs bulaşarak bozulabilir.

blutv ile ilgili görsel sonucu

Ayrıca bu sitelerden izlenen filmlerde görüntü ikide bir donuyor ve takılıyor.

Eğer güzel bir filmi yüksek kalitede ve konforlu bir şekilde izlemek isterseniz, yasal ve ücretli film izleme sitelerini tercih etmeniz en iyi seçenek.

Bu yazıda sizler için piyasada bu işi en iyi şekilde yapan yasal film izleme sitelerini sunuyoruz.

Bu sitelerin her birinde ayda çok ufak bir ücret ödeyerek yerli ve yabancı dizileri izleyebilirsiniz. Ayrıca en güzel belgeselleri ve sinema filmlerini tek tıkla yüksek kalitede izleme imkanı sunulmaktadır.

Ayrıca bu sitelerin her birini ister bilgisayardan izleyebilir, ister telefondan Android uygulamasıyla izleyebilirsiniz.

1- BluTV 

Sıfır Bir: Bir zamanlar Adana’da isimli efsane diziyle adını duyuran BluTV’de bunun dışında çok güzel yerli ve yabancı dizi seçenekleri mevcut. Aynı şekilde yeni çıkan filmleri de muhteşem bir kalitede sorunsuz izleyebilirsiniz.

BluTV Android uygulamasını buradan yükleyebilirsiniz.

2-Digitürkplay

Her ay sadece 7 lira ödeyerek binlerce filmi ister altyazı ister Türkçe dublajlı izleyin. Digitürkplay Android uygulamasını buradan yükleyebilirsiniz.

3-Netflix

Ayda 16 lira ve ilk bir ay ücretsiz.

Netflix Android uygulamasını buradan yükleyiniz.