Ana Sayfa Programlar ve Online Araçlar En İyi Tişört Tasarım Programı Ücretsiz Tişört Tasarımı Nasıl Yapılır

En İyi Tişört Tasarım Programı Ücretsiz Tişört Tasarımı Nasıl Yapılır

Smart Shirt Designer tamamen bedava bir tişört dizayn etme yazılımıdır.

Bu program sayesinde farklı renklere sahip modellerle kolayca profesyonel tişört tasarımları yapabilirsiniz. Tişörtlerin hem ön yüzünün hem de arka tarafının dizaynını hazırlayabilirsiniz.

Programın içinde hazır olarak gelen marka logoları, yaka modelleri, alt taraftaki şerit modelleri ve tişört dizayn modellerinden faydalanarak çok hızlı bir şekilde ve büyük bir kolaylıkla tişört tasarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin Nike ve Adidas gibi markaların logo resimleri yer almaktadır. İster sıfırdan kendi model ve kalıplarınızı oluşturun, ister hazır olarak gelen model ve kalıp şablonlarını değiştirin.

Dilerseniz Tişört tasarımına bilgisayarda bulunan resimleri ve logoları da rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır? Resimli Anlatım

Programı normal şekilde ilerleyerek kurup çalıştırın. Açılırken tüm hazır şablonları yüklemesi 30 saniye alabilir. Açıldığı zaman ana penceresi aşağıdaki gibidir. Burada öncelikle bir tişört modeli, bir yaka modeli ve bir marka seçmelisiniz.

1 numaralı ok ile gösterilen Shirt kısmındaki resme tıklayın ve açılan çok sayıda tişört modelinden birini seçin.

2 numaralı ok ile gösterilen Colar kısmındaki resme tıklayın ve açılan çok sayıda yaka modelinden birini seçin.

3 numaralı ok ile gösterilen Brand kısmındaki resme tıklayın ve açılan çok sayıdaki markadan birini seçin.

4 numaralı ok ile gösterilen Personalize bölümündeki Shirt Number seçeneğini işaretlerseniz, hemen sağındaki alana bir sayı girerek tişörtün ön tarafının tam ortasına bir bu sayının eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Yine Personalize bölümündeki Draw the back of the shirt seçeneğini işaretleyerek önce yeniden bir yaka modeli seçip ardından tişörtün arka tarafının tasarımını yapabilirsiniz.

5 numaralı ok ile gösterilen Crest bölümündeki Browse butonuna tıklayarak bilgisayarınızda yer alan bir arma resmini seçip tasarıma ekleyebilirsiniz.

6 numaralı ok ile gösterilen Sponsor bölümündeki Browse butonuna tıklayıp bilgisayardaki bir sponsor resmini seçip tasarıma ekleyebilirsiniz.

7 numaralı ok ile gösterilen Logo bölümündeki Browse butonuna tıklayıp bilgisayardaki bir logo resmini seçip tasarıma ekleyebilirsiniz.

8 numaralı ok ile gösterilen Draw butonuna tıklayarak yapmış olduğunuz tüm seçimler ışığında tişört tasarımını oluşturmasını sağlayabilrisiniz.

9 numaralı ok ile gösterilen More Buttons bölümünde yer alan seçeneklerden faydalanarak tişört tasarımını bir proje olarak kaydedip daha sonra açıp düzenlemeye devam edebilir yada JPG, GIF veya PNG formatnda bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Benim rastgele yaptığım seçimler sonunda oluşturduğum tasarım aşağıda gösterilmiştir.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, XP, Vista.