En İyi Sistem Bakım Onarım ve Performans Arttırma Programı 2018 Ücretsiz

Privacy Eraser Free programının ismi sizi sakın ola yanıltmasın. İsminden yola çıkacak olursak aklımıza ilk olarak kişisel dosyaları silen ve internet geçmişini temizleyen bir program gelebilir. Aslında bunu en iyi yapan programların başında geliyor. Ama son yıllarda yapılan geliştirmelerle birlikte, artık Privacy Eraser Free programı piyasadaki en kaliteli ve en gelişmiş araçlar sunan bir PC optimizasyon yazılımı haline geldi.

Bu programın en beğendiğim yönü muhteşem güzellikteki arayüzü. Gerçekten bugüne kadar gördüğüm en etkileyici tasarıma sahip. Buradaki ekran görüntülerinin cansız renklerine aldanmayın. Son derece canlı, renkli ve kıpır kıpır bir görünümü var.

Programı çalıştırdığınız zaman açılan ana pencerede Scan butonuna tıklayarak hemen bilgisayarı derin bir şekilde taratabilir ve tüm muhtemel sorunları tespit edebilirsiniz. Dilerseniz sağ taraftaki Quickt Scan butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde kısa temizlik yapabilirsiniz. Ayrıca Clean & Restart butonuna tıklayıp bilgisayarı temizletebilir ve temizlik işlemi bittiğinde bilgisayarı yeniden başlatmasını yada kapatmasını sağlayabilirsiniz.

Privacy Eraser Free programı Firefox, Chrome, IE, Opera ve Safari gibi tüm tarayıcıların izlerini ve internet geçmişini temizler, Windows ile alakalı tüm verileri ve geçici dosyaları siler, geri dönüşüm kutusunu boşaltır ve başlat menüsünün geçmişini temizler.

Privacy Eraser Free programı normalde otomatik form doldurma verilerini veya kayıtlı şifreleri silmez. Ama dilerseniz ayarlara girip değiştirerek tüm bunları silmesini sağlayabilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10/8.x/7/Vista/2012/2008 (32/64-bit)
  • Programı indir

Programın diğer ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Yorum Yaz