En İyi Sesli Kitap Dinleme Programı Ücresiz

My Audiobook Reader basit bir sesli kitap oynatıcı (okuyucu) yazılımdır. MP3 formatındaki sesli kitapları dinlemenizi sağlar. Dilerseniz mp3 dosyalarını çalma listesi olarak da kaydedebilirsiniz.

Çalma listesi parça, başlık, yazar, yıl, albüm, tür ve süre gibi bilgileri gösterir.

Yer imi seçeneği sayesinde çeşitli dosyaları yer imlerine ekleyerek kaldığınız yeri kolayca takip edebilirsiniz. İtme butonunu kullanarak sesli kitapta ileri veya geriye gidebilirsiniz.

Oynatma, duraklatma, durdurma, listeyi kaydetme, listeyi yükleme, dosyalar ekleme, listeyi temizleme ve toplam süreyi gösterme gibi özellikleri sayesinde sesli kitapları konforlu bir şekilde dinleyebilir ve organize edebilirsiniz.

Hem çalma listesindeki anlık yerinizi hem sesli kitaptaki anlık yerinizi ilerleme çubuğunda göstermektedir. Böylece çalma listesinin veya sesli kitabın tamamının kaçta kaçını bitirdiğinizi ve ne kadarının kaldığını kolayca anlayabilirsiniz.

Ayrıca programın ses perdesini ve seslendirme hızını ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz 10 saniye ileriye yada geriye alma, 60 saniye ileriye veya geriye alma butonlarına tıklayarak dilediğiniz kısma kolayca gidebilirsiniz.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı