En İyi Mutfak Tasarım Programı Planlama Hazır Dizayn Modeller

SituHome tamamen ücretsiz olan bir üç boyutlu (3D) mutfak planlama yazılımıdır. Standart, açık ve galeri şeklindeki mutfak dizaynlarını tasarımınıza ekleyerek değiştirebilirsiniz. Duvarları kaydırarak mutfağın boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca duvarın özelliklerini değiştirebilirsiniz. Örneğin materyal, raf türü, yükseklik ve bileşenleri değiştirebilirsiniz.

Mutfak dolabı,  lavabo, ev aletleri, gaz brülörü, bulaşık makinesi gibi her bir nesneyi değiştirerek özelleştirebilirsiniz.

Bu programdaki tüm ürünler ve modeller gerçek markaların gerçek ürünleridir. Bundan dolayı mutfak tasarımınızı hayalden gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Mesela bir bileşenin yerine alternatifiyle değiştirebilir ve dilediğiniz bir materyali seçebilirsiniz (örneğin dış kabuk ve tezgah üstü mermer gibi).

Programın çok sayıda boyama aracı ve renk seçeneği bulunuyor.

Kendi mutfak tasarımlarınızı hazırlayabilir, bunları görüntüleyebilir ve üç boyutlu (3D) olarak mutfağın içinde bile yürüyebilirsiniz.  Nesneleri çevirebilir ve kamerayı herhangi bir nesneye odaklama yapabilirsiniz.

Mutfak tasarımınızı Home dosya formatında (.home uzantılı olarak) bilgisayara kaydedebilirsiniz.

  • Programı indir.
  • Programı indir (alternatif indirme bağlantısı)
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı