En İyi MP3 Dönüştürücü Ücretsiz 2018-2019

Bu sayfada iki farklı program paylaşacağım. İkisinin de nasıl kullanıldığını resimli olarak anlattım ve ikisi de tamamen bedava. Bir tanesiyle mp3 dosyasını başka formatlara çevirebilirsiniz. Diğeriyle de müzik dosyalarını mp3’e çevirebilirsiniz.

Free MP3 Converter programı mp3 dosyalarını alıp WAV, OGG, WMA, M4A, AAC veya FLAC formatındaki ses dosyalarına çevirir.

Programın arayüzü gayet basit ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Dönüştürülen dosya, mp3 dosyasıyla aynı klasöre kaydedilir.

Önce üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Browse butonuna tıklayıp açılan pencereden MP3 dosyasını seçin.

Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen 6 seçenekten dönüştürmek istediğiniz formatı işaretleyin ve 3 numarayla gösterilen Convert butonuna tıklayın.

Programı indir


 

Free M4a to MP3 Converter programı diğer formatlardaki müzikleri mp3 haline getrir.

Kısacası M4A, M4B, MP4, AAC, 3GP veya M4R dosyalarını alıp MP3 veya WAV dosyasına dönüştürür.

Bu programın toplu işlem özelliği bulunmaktadır. Bir klasör seçerek bu klasördeki tüm dosyaların formatını tek tıkla toplu olarak mp3’e çevirebilir. Dilerseniz ses frekansı, modu ve bit oranınını programın seçeneklerinden değiştirebilirsiniz.

1 numaralı Add Files butonuna tıklayarak çevireceğiniz dosyaları ekleyin.

2 numaralı açılır pencereye tıklayınca açılan seçeneklerden çevirmek istediğiniz formatı seçiniz. İster mp3 formatını ister wav formatını seçebilirsiniz.

3 numaralı klasör simgesine tıklayarak açılan pencereden mp3 dosyasının kaydedileceği klasörü seçin.

4 numaralı Setup butonuna tıklayarak programın seçenekler penceresini açabilirsiniz. Bu seçeneklerde ses frekansı, modu ve bit oranı ayarı yapabilirsiniz.

5 numaralı Convert butonuna tıklayarak çevirme işlemini başlatın.

Programı indir


Yayımlandı