En İyi Logo Yapma Sitesi 2018-2019 Türkçe Online Programsız

Eğer web siteniz için yeni bir logo tasarımı istiyorsanız ama bu seferkinin daha profesyonel bir şey olmasını temenni ediyorsanız, bununla birlikte logo için verecek çok paranız yoksa, OnlineLogoMaker.Com sitesi sizin için idealdi.

Bu bağlantıya tıklayarak siteye gidin:  https://tr.onlinelogomaker.com/

Aşağıdaki ana sayfası açılınca Logo Yapmaya Başla butonuna tıklayın.

Böylece aşağıdaki gibi logo tasarım editörü açılacak.

Burada logo yazısının kenarında bulunan ve aşağıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen noktaya tıklayıp sürükleyerek logo yazısının boyutunu küçültebilir ve büyütebilirsiniz.

Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen yere tıklayarak açılan seçeneklerden beğendiğiniz bir font türünü seçin. Gerçekten harika fontlar bulunduğunu söylemeliyim.

Daha sonra 3 numaralı ok ile gösterilen logo resmini tıpkı logo yazısını küçültüp büyüttüğünüz gibi aynı şekilde fareyle tutup çekerek küçültebilirsiniz. Ben hem logo resmini hem de yazısını küçülttüm daha sonra da logo resmini yazının soluna sürükle bırak yaparak taşıdım.

Ayrıca alttaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen yerden yazının rengini değiştirebilir, 2 numaralı yerden yazıyı kalın ve italik yapabilir, 3 numaralı yerden ise + ve – butonlarına tıklayarak yazının boyutunu büyütebilir yada küçültebilirsiniz.

Yeni bir simge, ikon yada sembol eklemek için aşağıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Sembol Ekle butonuna tıklayınız.

Açılan kategorilerden 2 numaralı ok ile gösterildiği gibi ihtiyacınız olan sembolle ilgili kategoriyi seçiniz. Ben Dijital Pazarlama kategorisini seçtim. Hemen sağındaki panelde çok sayıda simge seçeneği göründü ve bunlar arasından 3 numaralı ok ile gösterileni beğenip onu seçtim.

Fakat şimdi panelde iki adet logo resmi olduğu için eskisini silmem lazım. Simgeye fareyle tıklayınca açılan seçeneklerden Çıkarmak seçeneğine tıklayarak eski logoyu silebilirsiniz.

Daha sonra yeni logo resmini küçültüp eskisinin olduğu yere taşıdım.

Logoya yeni bir şekil eklemek için ise alttaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Şekil Ekle butonuna tıklayın. Ben sunulan seçeneklerden 2 numaralı ok ile gösterilen yıldız şeklini beğenip tıkladım.

Bu yıldız şeklini fareyle tıklayıp küçülttüm, rengini yazı rengiyle aynı yaptım ve sürükleyerek logo yazısının sonuna taşıdım.

Şimdi logo diyelim ki istediğim gibi oldu. Üstteki resimde 1 numaralı okla gösterilen Önizleme butonuna tıklayarak logoyu indirmeden önce nasıl göründüğünü test edebilirsiniz. Her şey istediğiniz gibiyse, 2 numaralı ok ile gösterilen İndir butonuna tıklayın.

Açılan pencerede 1 numaralı okla gösterilen yere E-posta adresinizi girin ve 2 numaralı Ücretsiz İndirme butonuna tıklayın. Logonuz e-posta adresinize gönderilecek ve aşağıdaki pencere açılacak.

Burada Panoya kopyala butonuna tıklayarak linki bir yere kaydedin ve ilerde logoyu düzenlemek ve değiştirmek için bu linki kullanabilirsiniz.

Çözünürlük oranı biraz düşük olsa bile, pek çok web sitenin işini fazlasıyla görecektir. Ücretsiz bir servis için bence fazlasıyla yeterlidir ve herkesin kullanması gereken harika bir logo tasarım sitesi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Bu bağlantıya tıklayarak siteye gidin:  https://tr.onlinelogomaker.com/


Yayımlandı