En İyi İzometrik Çizim Sitesi Programsız 2018-2019

Nation Council of Teachers of Mathematics şirketinin ürettiği Isometric Drawing Tool sayfasını ziyaret ederek kolayca izometrik çizimler yapabilirsiniz. Bu sayfada çeşitli öğeleri kullanarak dizaynlar yaratabilirsiniz. Örneğin cube (küp), square (kare) ve line (çizgi) gibi araçları kullanabilirsiniz.

Toplam 3 çeşit kare kenarından dilediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. Bir nesne eklemek için sol taraftaki panelden nesneyi seçin ve sağ taraftaki noktalı panele tıklayın. Böylece sağdaki alana otomatik eklenecektir. Aynı şekilde çizgiler de ekleyebilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla izometrik şablonlar (görsel taslaklar) oluşturabilirsiniz.

Eklediğiniz herhangi bir nesnenin rengini ekledikten sonra bile değiştirebilirsiniz. Erase aracını kullanarak eklemiş olduğunuz nesneleri silip temizleyebilirsiniz. Rotate aracıyla izometrik çizimi döndürebilir ve böylece diğer tarafında yeni bir nesne ekleyebilirsiniz. Tüm bu seçenekleri Create Tab sekmesinde görebilirsiniz.

Ayrıca yaptığınız çalışmayı 3D (üç boyutlu) olarak görmek için Inspect Tab sekmesine tıklayabilirsiniz. Dilerseniz 2D olarak da görebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, çizimlerinizi yazıcıdan çıktı alabilir yada bilgisayara PNG dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Kaydetmek için resmin üzerine sağ tıklayın ve Resmi farklı kaydet seçeneğine tıklayın.

Sözünü ettiğimiz bu siteyi ziyaret etmek için tıklayınız: Isometric Drawing Tool.


Yayımlandı