En İyi İnternet Hızlandırma Programı 2018 Türkçe Ücretsiz

Ashampoo Internet Accelerator bilgisayarı analiz eder ve internet ile ilgili tüm ayarları tek tıklamayla otomatik olarak optimize eder.

Hiçbir teknik bilgiye gerek yoktur. Programın dili Türkçe olduğu için kullanmak da çok kolay.

Nasıl Kullanılır?

Programı normal şekilde ilerleyerek kurup çalıştırın. İlk açılışta aşağıdaki pencere açılacak. Normalde programın tam sürümünü kısıtlamasız olarak 10 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. 10 gün size yetiyorsa sağ alt köşedeki Devam butonuna tıklayın. Eğer 40 gün daha kullanmak isterseniz, ok ile gösterilen Hemen uzatılmış ücretsiz deneme lisansı al butonuna tıklayın.

Böylece aşağıdaki tarayıcı penceresi açılacak. Burada e-posta adresinizi girip Tam Sürüm Anahtarı İste butonuna tıklayın.

E-posta hesabınıza girip gelen ürün anahtarını program penceresindeki boş alana girip Şimdi Etkinleştir butonuna tıklayarak 40 günlük tam sürüm kullanma hakkına sahip olun. Dilerseniz daha sonra programın penceresinde en üstteki menülerden İnternet menüsüne tıklayıp Denemeyi uzat veya indirimli satın al seçeneğine tıklayarak da gelen lisans kodunu girebilirsiniz.

Ardından programın penceresindeki Devam butonuna tıklayın.

Üstteki reklam penceresi çıkarsa, Hayır Teşekkürler deyip kapatın.

Programın ana penceresi aşağıdaki gibidir.

1 numaralı ok ile gösterilen Otomatik seçeneğine tıklayın ve açılan ekrandan 2 numarayla gösterilen yerde maksimum bağlantı hızınızı seçin. Mesela benim tarifemin maksimum hızı 16 olduğu için DSL (max 160000 kbit/sec) seçtim.

Son olarak 3 numaralı Başla butonuna tıklayın. Geri kalan her şeyi otomatik olarak halledecek ve tüm internet ayarlarını en iyi şekilde yapılandırarak interneti fişek gibi hızlandıracak. Kısacası internetiniz olabilecek en hızlı haline gelecek.

  • Programı indir
  • Dil: Türkçe
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, XP, Vista.

Yayımlandı