En İyi Araç Çubuğu Silme Temizleme Programı 2018 Türkçe Ücretsiz

Soft4Boost Toolbar Cleaner bilgisayarı tarayarak yüklü olan tüm araç çubuklarını bulur ve silmek istediklerinizi tek tıkla kesin olarak tamamen siler.

Programın kullanımı çok basittir. Zaten dili Türkçe’dir. Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi önce Yenile butonuna tıklayın. Böylece tüm araç çubukları, eklentiler, uygulamalar ve kaldırmak isteyebileceğiniz diğer reklam yazılımları ekranda liste halinde gösterilecek. Ardından silmek istediklerinizi seçiş Kaldır yazan butona tıklayın. Hepsi bu kadar kolay.

Sabit diskinizde boş yere alan kaplayan ve web tarayıcıyı açtığınız zaman gösterdiği reklamlar ve diğer şekillerde başınızı ağrıtan bu araç çubuklarını artık kolaylıkla bilgisayardan temizleyebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın performansı da artar.

Soft4Boost Toolbar Cleaner sadece araç çubuklarını değil, tarayıcı eklentilerini, tarayıcı uygulamalarını, Ask, Alot, Babylon, Bing ve MSN Toolbar araç çubukalrını rahatlıkla silebiliyor.

Bilgisayara yüklediğiniz tüm programlarla uyumlu ve sorunsuz bir şekilde çalışan bu programın arayüz tasarımını ayarlardan değiştirebilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe
  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10

Yayımlandı