En İyi APK İndirme Programı PC Android Market Uygulama Mağazasından

Günümüzde Android’li telefonlar için dünyanın en güzel uygulamaları ve oyunlarının büyük bir kısmı Android uygulama mağazasında bulunuyor.

Normalde akıllı telefona indireceğiniz resmi Android Market uygulamasını kullanarak tüm bu uygulamaları yükleyip çalıştırabilirsiniz.

Ama eğer bilgisayarın sınırsız ve hızlı internetinden faydalanmak ve klavye ve farenin verdiği kolaylıktan yararlanarak çok sayıda Android uygulamasını bilgisayara indirmek isterseniz, Free APK Downloader programı tam size göre.

Kullanması çok basit olan bu program sayesinde aradığınız uygulamaları hızlı bir şekilde bulup bilgisayara apk dosyasını kaydedebilir ve başka Android’li telefonlara aktarabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır? APK Nasıl İndirilir?

Programı bilgisayara yükleyip çalıştırınca aşağıdaki gibi bir pencere açılacak. Burada 1 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim Settings linkine tıklayın.

Böylece ufak bir ayarlar penceresi açılacak. Üstteki resmin sağında bunu görebilirsiniz. Burada 2 numarayla gösterdiğim Gmail ve Password alanlarına telefonda kullandığınız Android hesabınızın Google Gmail adresinizi ve şifrenizi girin.

3 numarayla gösterdiğim alana Device ID numarası gireceksiniz. Eğer bilmiyorsanız öğrenmek için telefondan *#*#8255#*#* tuşlayın. Alternatif olarak ücretsiz Device ID isimli uygulamayı buradan telefona yükleyip çalıştırarak öğrenebilirsiniz.

APK dosyaların bilgisayarda kaydedeceğiniz klasörü seçmek için 4 numarayla gösterdiğim butona tıklayın.

Son olarak değişiklikleri kaydetmek için 5 numarayla gösterdiğim Save butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar.

Artık ana penceredeki arama kutusuna ihtiyaç duyduğunuz uygulamanın ismini yazıp aratabilir ve hemen bulup APK dosyasını bilgisayara indirebilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10.

Yayımlandı